Skål och fat Kina

Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina
Skål och fat Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, FAT, 2 dlr., porslin, Kina, Republik (1912-1949), polykrom dekor i emaljfärger, kalligrafi, botten med stämpel, längd ca 17-18 cm

Slitage, nagg

539362

2018-04-29