Augusta Montgomery Falsterbo 1800-tal akvareller

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUSTA MONTGOMERY (1772- Uppsala 1847): (4), Fågelbild, Frukter och Landskap från Södermanland, , signerade och daterade Falsterbo 1828-29, akvareller, ca 26x42 cm vardera

Kantskador

539365

2018-04-28