Blandteknik Linn Fernström
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LINN FERNSTRÖM (född 1974), "Bygga bo underifrån", signerad och daterad 2003 a tergo, blandteknik ca 42x35 cm. Proveniens: Stockholms Auktionsverk Moderna Kvalitén 27 april 2005
Ej examinerad ur ram
539370
2018-04-28