Chiffonjé
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, skuren dekor, höjd ca 138, 100x49 cm, nyckel finns
listersaknas, 2 nyckelbussningar saknas, slitage, klaff med smärre skada, nyckel till övre låda saknas
539377
2018-04-28