Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, skuren dekor, höjd ca 138, 100x49 cm, nyckel finns

listersaknas, 2 nyckelbussningar saknas, slitage, klaff med smärre skada, nyckel till övre låda saknas

539377

2018-04-28