Ljusstake barock

Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, mässing, höjd ca 22 cm

Bruks- och åldersslitage

539379

2018-04-28