Borge Mogensen Öresund
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, Öresund, 2 delar, skåp, fanéring i ek, Karl Andersson & Söner,
Överdel med hyllor, höjd 118 cm, 36 x 69 cm, underdel med lådor, höjd 69, 54x69 cm
Bruksslitage, repor, märken fanérskador och fläckar. överdel med borrat hål.
539380
2018-04-28