Borge Mogensen Öresund
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, Öresund, skåp, 2 delar, fanéring i ek, Karl Andersson & Söner, underdel med 8 lådor, höjd ca 60, 54x135 cm, överdel med hyllor, höjd 68 cm 36x135
Skador: Bruksslitage, repor, märken fanéringsskador och fläckar
Bruksslitage, repor, märken fanéringsskador och fläckar. Borrade hål för el.
539386
2018-04-28