Borge Mogensen Öresund

Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, Öresund, skåp, 2 delar, fanéring i ek, Karl Andersson & Söner, hyllor, överdel, höjd ca 59, 26x135 cm, underdel höjd ca 118, 36x135.

Bruksslitage, repor, märken fanéringsskador och fläckar. Borrade hål för el.

539390

2018-05-05