Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): XA, färgserigrafi, signerad, daterad Baertling 1967-74, E/A, Editerad av Denise René, Paris, ca 93x46 cm

Ytmärken, smärre rispa, gulnader

539405

2018-04-28