Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): XA, färgserigrafi, signerad, daterad Baertling 1967-74, E/A, Editerad av Denise René, Paris, ca 93x46 cm
Ytmärken, smärre rispa, gulnader
539405
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här