Hårarbete

Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete
Hårarbete

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARMBAND, BROSCH, armbandet i hårarbete med del i 18 k guld, otydliga stämplar, brosch 18 k, största mått ca 3 cm, vikt ca 2,7 g

Kuntoraportti

Slitage

539408

Päivämäärä:

2018-04-28