Hårarbete
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARMBAND, BROSCH, armbandet i hårarbete med del i 18 k guld, otydliga stämplar, brosch 18 k, största mått ca 3 cm, vikt ca 2,7 g
Kuntoraportti
Slitage
539408
Päivämäärä:
2018-04-28