Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LENA ANDERSSON, korthårig tuftad ullmatta i lila och blått, daterad 2004, monogramsignerad LA, märkt "Made In Sweden", 300x396 cm
Smuts och skräp i mattan
539416
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här