Lena Andersson matta

Lena Andersson matta
Lena Andersson matta
Lena Andersson matta
Lena Andersson matta
Lena Andersson matta
Lena Andersson matta

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENA ANDERSSON, korthårig tuftad ullmatta i lila och blått, daterad 2004, monogramsignerad LA, märkt "Made In Sweden", 300x396 cm

Smuts och skräp i mattan

539416

2018-04-28