Olja på duk Erland Cullberg
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012), "Spegelbild", signerad E Cullberg, olja på duk ca 98x78 cm. Utställd: Gummesons konstgalleri 1967, Strandvägen 17 Stockholm, katalognummer 317. Proveniens: Lilla Bukowskis, Stockholm, september 2004
539420
2018-04-28