Olja på duk Erland Cullberg

Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg
Olja på duk Erland Cullberg

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012), "Spegelbild", signerad E Cullberg, olja på duk ca 98x78 cm. Utställd: Gummesons konstgalleri 1967, Strandvägen 17 Stockholm, katalognummer 317. Proveniens: Lilla Bukowskis, Stockholm, september 2004

539420

2018-04-28