Lars Stenstad

Lars Stenstad
Lars Stenstad
Lars Stenstad
Lars Stenstad
Lars Stenstad
Lars Stenstad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS STENSTAD (1921-2014) (2) "Rött Alvar I" resp "Hav och Alvar", signerade och en daterad -52, gouacher, 15x17 resp 17,5x20 cm

539426

2018-04-28