Skrivbord jugend
2018-04-28
539432
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal, bemålad ek, 5 lådor, smidda beslag, höjd 77, 123 x 61,5
Bruksslitage, senare bemålning