Blandteknik Richard Mortensen
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (1910-1993), Danmark, "Gula stoder", signerad Richard Mortensen och daterad 1958, blandteknik ca 47,5x56 cm. Proveniens: Bukowskis Moderna april 2005
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
539436
2018-04-28