Olja på duk Ivar Morsing

Olja på duk Ivar Morsing
Olja på duk Ivar Morsing
Olja på duk Ivar Morsing
Olja på duk Ivar Morsing
Olja på duk Ivar Morsing
Olja på duk Ivar Morsing

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009), "Arbetare om aftonen", signerad I Morsing, olja på duk ca 69x63 cm. Proveniens: Stockholms Auktionsverk Moderna 27 april 2009

539442

2018-04-28