Oljemålning Ryssland 1800-tal

Oljemålning Ryssland 1800-tal
Oljemålning Ryssland 1800-tal
Oljemålning Ryssland 1800-tal
Oljemålning Ryssland 1800-tal
Oljemålning Ryssland 1800-tal
Oljemålning Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1800-tal): Landskap med stuga, tillskriven a tergo Dzhogin P. P., olja på duk, ca 27x39 cm

539446

2018-04-28