Kerstin Sandström oljemålning

Kerstin Sandström oljemålning
Kerstin Sandström oljemålning
Kerstin Sandström oljemålning
Kerstin Sandström oljemålning
Kerstin Sandström oljemålning
Kerstin Sandström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN SANDSTRÖM (född 1911): "Det röda seglet" , monogramsignerad KS-67, a tergo signerad och daterad, olja på duk, ca 72x79 cm

539463

2018-04-30