Uno Vallman oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Höstmotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1941, olja på duk, ca 36x46 cm, etikett a tergo, Swedish modern gallery, Minnesutställning Lot id 12.
Dubblerad på bordsduk
539478
2018-04-30