Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Höstmotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1941, olja på duk, ca 36x46 cm, etikett a tergo, Swedish modern gallery, Minnesutställning Lot id 12.

Dubblerad på bordsduk

539478

2018-04-30