Pall sengustaviansk
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALL, gustaviansk, 1700-/1800-tal, rund form, träskuren al, vitmålad, höjd ca 43, Ø 38 cm
Åldersrelaterat slitage, snågon skada/lagningsenare bemålning, senare textilklädsel, senare stödklotsar
539490
2018-04-28