Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDEBOARD, sent 1900-/tidigt 2000-tal, fanérat i björk, framkanten fanérad i palmträ, invändigt inrett med (2) hyllplan om vardera sida, höjd ca 100 cm, ca 150x39 cm

Bruksslitage, märken och repor, ställvis något lös fanér, dörrarna något tröga

539509

2018-04-29