Sideboard
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD, sent 1900-/tidigt 2000-tal, fanérat i björk, framkanten fanérad i palmträ, invändigt inrett med (2) hyllplan om vardera sida, höjd ca 100 cm, ca 150x39 cm
Bruksslitage, märken och repor, ställvis något lös fanér, dörrarna något tröga
539509
2018-04-29