Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Frender 1948, olja på duk, ca 60x72 cm, oramad

539536

2018-04-30