Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971) Kvinnlig modell på klippa, signerad och daterad E Björnberg 1937, olja på duk, ca 37x45 cm

Medföljer lös ej ursprunglig ram med snarlikt mått

539539

2018-04-30