Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971) Kvinnlig modell på klippa, signerad och daterad E Björnberg 1937, olja på duk, ca 37x45 cm
Medföljer lös ej ursprunglig ram med snarlikt mått
539539
2018-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här