Porträtt blandteknik
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PORTRÄTT av kvinna i profil, 1800-talets slut, bemålat fotografi, uppsatt på träpannå, signerat P Yrondy atelier samt Göran Florman (svensk fotograf), ca 15x12 cm
Krackelyr, färg/fotobortfall
539545
2018-04-28