Porträtt blandteknik

Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik
Porträtt blandteknik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTT av kvinna i profil, 1800-talets slut, bemålat fotografi, uppsatt på träpannå, signerat P Yrondy atelier samt Göran Florman (svensk fotograf), ca 15x12 cm

Krackelyr, färg/fotobortfall

539545

2018-04-28