Esko Pajamies soffa Bonanza
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESKO PAJAMIES, soffa Bonanza, 1970-tal, Asko, Finland, stomme i massiv ek, lösa skinnklädda plymåer, ryggplymåerna knapphäftade, höjd ca 75, längd 188 cm
Bruksslitage/patina, 2 ryggkuddar med senare knappar
539567
2018-04-28