Esko Pajamies soffa Bonanza

Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza
Esko Pajamies soffa Bonanza

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKO PAJAMIES, soffa Bonanza, 1970-tal, Asko, Finland, stomme i massiv ek, lösa skinnklädda plymåer, ryggplymåerna knapphäftade, höjd ca 75, längd 188 cm

Bruksslitage/patina, 2 ryggkuddar med senare knappar

539567

2018-04-28