Karl-Erik Ekselius arbetsstol Mondo
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, kontorsstol, Mondo, JOC, Vetlanda, klädsel i brunt knapphäftat skinn, stomme i aluminium, snurr- och vippfunktion, höj- och sänkbar, fempassfot på hjultrissor, etikettmärkt, höjd 87 cm,
Bruksslitage/patina, 1 armstöd med senare skinnklädsel, märken skador på ryggens baksida
539575
2018-04-29