Karl-Erik Ekselius arbetsstol Mondo

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, kontorsstol, Mondo, JOC, Vetlanda, klädsel i brunt knapphäftat skinn, stomme i aluminium, snurr- och vippfunktion, höj- och sänkbar, fempassfot på hjultrissor, etikettmärkt, höjd 87 cm,

Bruksslitage/patina, 1 armstöd med senare skinnklädsel, märken skador på ryggens baksida

539575

2018-04-29