Skrivbord teak 1950-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1950-tal, teak/teakfaner, fristående modell, front med 2 lådhurtsar med bred, låsbar låda emellan, baksida med hylldel, mittdel med skjutdörrar samt öppet fack, nyckel medföljerhöjd 75, 143 x 73,5 cm
Bruksslitage, något märke, nyckel finns i kundtjänst
539578
2018-04-29