Skrivbord teak 1950-tal

Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal
Skrivbord teak 1950-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, teak/teakfaner, fristående modell, front med 2 lådhurtsar med bred, låsbar låda emellan, baksida med hylldel, mittdel med skjutdörrar samt öppet fack, nyckel medföljerhöjd 75, 143 x 73,5 cm

Bruksslitage, något märke, nyckel finns i kundtjänst

539578

2018-04-29