Barskåp teak

Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, hörnmodell, fanerat i teak, mässingsbeslag, dörrpar med hylla bakom, bardel med glashylla och speglar, 2 lådor upptill, nyckel medföljer, höjd ca 130, 1,3,5 x 65 cm

Bruksslitage, nyckel i kundtjänst

539585

2018-04-29