Gio Ponti, "Super Leggera" stolar, 6 st, Cassina

Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,
Gio Ponti,

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GIO PONTI, "Super Leggera" stolar, 6 st, Cassina Italien, modell nummer 699, ek, sitsar i rotting, höjd 82, sitthöjd 44 cm

Visst slitage, mindre skador, förstärkta undertill

539590

2018-05-09