Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GIO PONTI, "Super Leggera" stolar, 6 st, Cassina Italien, modell nummer 699, ek, sitsar i rotting, höjd 82, sitthöjd 44 cm
Visst slitage, mindre skador, förstärkta undertill
539590
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här