Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal

Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

KLOCKGARNITYR, 3 dlr, 1880-tal, bordsur samt två kandelabrar, för fyra ljus vardera, brännförgyllda, bordsurets höjd ca 46, kandelabrarnas höjd ca 49 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage

539599

Päivämäärä:

2018-04-30