Emil Johansson-Thor oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMIL JOHANSSON-THOR (1889-1958): Motiv från Ven, daterad och signerad 1955 EJ-Thor, olja på pannå, ca 26x44 cm

539604

2018-04-28