Kaffeservis 23 dlr porslin Rosenthal Pompadour

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, 23 dlr, porslin, 1900-talets andra hälft, bestående av: 10 koppar med fat, 10 assietter, sockerskål, grädd- och kaffekanna, ca 25 cm

Några mindre nagg och ställvis förlust av förgyllning

539609

2018-04-28