Kaffeservis 23 dlr porslin Rosenthal Pompadour
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, 23 dlr, porslin, 1900-talets andra hälft, bestående av: 10 koppar med fat, 10 assietter, sockerskål, grädd- och kaffekanna, ca 25 cm
Några mindre nagg och ställvis förlust av förgyllning
539609
2018-04-28