Stanislaus Wysocki skulptur

Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): skulptur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys 6/8 2012, brons, delvis patinerad, höjd ca 35,5 cm

539653

2018-04-28