Klubbat för:
3 600 SEK
5 000 SEK
STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): skulptur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys 6/8 2012, brons, delvis patinerad, höjd ca 35,5 cm
539653
2018-04-28