Knell Adolphus oljemålningar
Closed
2018-05-05
539687
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
KNELL ADOLPHUS (verksam under 1860-1890): (2) Marina motiv, signerade, olja på pannå resp duk, ca 18x25 resp 18x25,5 cm
Krackeleringar