Knell Adolphus oljemålningar

Knell Adolphus oljemålningar
Knell Adolphus oljemålningar
Knell Adolphus oljemålningar
Knell Adolphus oljemålningar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KNELL ADOLPHUS (verksam under 1860-1890): (2) Marina motiv, signerade, olja på pannå resp duk, ca 18x25 resp 18x25,5 cm

Krackeleringar

539687

2018-05-05