Spegel med trymå

Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL OCH TRYMÅ, förgyllt och bronserat trä, rokokostil, trymån med skiva av kolmårdsmarmor, spegelns höjd 131, trymåns höjd 62 cm.

Smärre slitage, smärre dekorifyllnad.

539694

2018-04-30