Oidentifierbar konstnär omkring 1800
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERBAR KONSTNÄR (omkring 1800): kopia efter Christian von Thum (1635-1696), vanitas motiv föreställande den helige Hieronymus, olja på duk, omkring 1800, 74x59 cm
Uppfodrad på duk, retuscher, skador, rinningar, lagningar, gulnad.
539753
2018-04-28