Max Mikael Book blandteknik

Max Mikael Book blandteknik
Max Mikael Book blandteknik
Max Mikael Book blandteknik
Max Mikael Book blandteknik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "Delirium sve 18/20" signerad och daterad á tergo MM BOOK 1999, blandteknik på pannå, ca 30x42 cm

Smärre slitage

539770

2018-04-28