Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, rotting, vitmålad, lös plymå, sitthöjd ca 47 cm
Rottingen med skador och hål, fläckig klädsel
539799
2018-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här