Baccarat Michelangelo servis

Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis
Baccarat Michelangelo servis

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BACCARAT, 69 dlr, kristallservis "Michelangelo", 1900-talets mitt, tillverkad 1927-1970, etsad arabeskdekor, 5 sorters glas, uppdelade i 18 rödvin, 8 vitvin, 15+8+20 starkvinsglas, höjd ca 8,3-10,5 cm, flertalet stämplade

Enstaka nagg förekommer

539802

2018-04-29