Björn Keller fotografi

Björn Keller fotografi
Björn Keller fotografi
Björn Keller fotografi
Björn Keller fotografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN KELLER (född 1946): Solande kvinna, fotografi, signerad och daterad a tergo Björn Keller Lofoten 20/../, numrerad 11/28, bildyta ca 39x25,5 cm

Ej examinerad ur ram

539813

2018-05-02