Oljemålning E. Mohr

Oljemålning E. Mohr
Oljemålning E. Mohr
Oljemålning E. Mohr
Oljemålning E. Mohr

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

E. MOHR, Färöarna, oljemålning, 49x59, signerad, daterad -75. Havsvik

539836

2018-05-14