Jong Stole karmstol
2018-04-30
539839
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONG STOLE, Danmark, 1960-tal, karmstol i teak med klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm
Slitage