Anna Palm de Rosa

Anna Palm de Rosa
Anna Palm de Rosa
Anna Palm de Rosa
Anna Palm de Rosa
Anna Palm de Rosa
Anna Palm de Rosa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924) fiskeläge, signerad A.P, akvarell, ca 8x12 cm

539846

2018-04-30