Baljfåtöljer 1 par
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, omkring 1900, mahgonyfanér, klädda i grön textil, beslag i mässing, sitthöjd 42 cm
Proveniens: Gustafsviks Herrgård, Varnums socken, Värmland
Sprickor, skador och slitage
539851
2018-04-30