Baljfåtöljer 1 par

Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par
Baljfåtöljer 1 par

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, omkring 1900, mahgonyfanér, klädda i grön textil, beslag i mässing, sitthöjd 42 cm

Proveniens: Gustafsviks Herrgård, Varnums socken, Värmland

Sprickor, skador och slitage

539851

2018-04-30