Taburetter 1 par i empirestil
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TABURETTER, 1 par, empirestil, omkring 1900, mahgonyfanér, klädda i grön textil, beslag i mässing, sitthöjd 42 cm
Proveniens: Gustafsviks Herrgård, Varnums socken, Värmland
Kuntoraportti
Bruksslitage
539852
Päivämäärä:
2018-04-30