Taburetter 1 par i empirestil

Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil
Taburetter 1 par i empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TABURETTER, 1 par, empirestil, omkring 1900, mahgonyfanér, klädda i grön textil, beslag i mässing, sitthöjd 42 cm

Proveniens: Gustafsviks Herrgård, Varnums socken, Värmland

Kuntoraportti

Bruksslitage

539852

Päivämäärä:

2018-04-30