Skänk i gustaviansk stil

Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, sent 1800-/tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, (2) byrålådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, vitlackerat trä, höjd ca 118 cm, ca 112x54 cm

Kraftigt slitage, senare bemålat, senare beslag, ett ben snett

539877

2018-04-30